Poznaj nas

Michał Widzisz

Filmowiec ślubny

Mam na imię Michał i jestem założycielem LookStore Wedding. Od ponad pięciu lat wraz ze swoim zespołem stworzyliśmy pamiątkowe filmy ślubne dla blisko stu par.

Jestem absolwentem Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Interesuję się marketingiem, giełdą i piję tylko parzoną kawę.

Sebastian Karaś

Filmowiec ślubny

Mam na imię Sebastian i jestem również założycielem LookStore Wedding. Od ponad pięciu lat razem realizujemy różnego rodzaju filmy m.in. filmy ślubne.

Na co dzień realizuje się zawodowo oraz jako tata małego łobuziaka. Z wykształcenia jestem inżynierem, lecz wbrew pozorom nie projektuję Waszego najważniejszego dnia. Wręcz przeciwnie, luz i spontaniczność to jest to co lubię.

Piotr Stwora

Filmowiec ślubny

Cześć mam na imię Piotrek. Do LS Wedding dołączyłem w 2019 roku a obecnie również tworzę samodzielną markę PS Wedding. Zamiłowanie do filmów, a zwłaszcza dramatów biograficznych przerodziło się w chęć stworzenia własnych, niepowtarzalnych historii, dzięki którym można uchwycić i zachować najpiękniejsze w życiu chwile.

Jestem absolwentem Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Poza nagrywaniem interesuje się psychologią. Uwielbiam podróże małe i duże, poprzez kontakty z innymi ludźmi zdobywam nowe doświadczenia pozwalające na dalszy rozwój. Co robię w wolnej chwili? Gram w bilard jeżdżę na rolkach, chodzę na basen, spontaniczna wyprawa w Góry? Jak najbardziej!